Ota yhteyttä

Yritysmyynti

+358 207 433 601
myynti@innoflame.fi

Meillä on liki 30 vuoden kokemus brändituotteiden suunnittelusta, tuotannosta, merkkauksesta ja logistiikasta. Alueelliset myyntipäällikkömme auttavat yritysasiakkaitamme asiantuntemuksella. Ota yhteyttä oman alueesi myyntipäällikköön, niin mietitään yhdessä parhaat ratkaisut yrityksellenne.

Home / Contact us / Sales

Sales Helsinki

Ronny Rubin

Sales Director, M.Sc., Founder of the company
+358 50 563 5403
ronny.rubin@innoflame.fi

Jani Karell

Sales Manager
+358 40 560 8825
jani.karell@innoflame.fi

Christian Wilander

Key Account Manager, Partner
+358 50 3309742
christian.wilander@innoflame.fi

Jan Nyberg

Key Account Manager, Partner
+358 50 3309741
jan.nyberg@innoflame.fi

Juuso Vartiainen

Key Account Manager
+358 40 7186671
juuso.vartiainen@innoflame.fi

Samu Seppelin

Key Account Manager
+358 50 4062061
samu.seppelin@innoflame.fi

Micaela Avellán

Key Account Manager
+358 50 5717180
micaela.avellan@innoflame.fi

Mikko Kortemaa

Key Account Manager
+358 40 550 0788
mikko.kortemaa@innoflame.fi

Karri Kortemaa

Key Account Manager
+358 50 467 8714
karri.kortemaa@innoflame.fi

Maarit Merinen

Key Account Manager
+358 40 5566 474
maarit.merinen@innoflame.fi

Henna Modig

Key Account Manager
+358 40 581 8570
henna.modig@innoflame.fi

Heidi Rubin

Key Account Manager
+358 400 333 242
heidi.rubin@innoflame.fi

Kaarle Salonen

Key Account Manager
+358 46 812 6226
kaarle.salonen@innoflame.fi

Tuukka Ylönen

Key Account Manager
+358 40 583 5893
tuukka.ylonen@innoflame.fi

Lauri Unelius

Key Account Manager
+358 40 640 4090
lauri.unelius@innoflame.fi

Riku Autio

Key Account Manager
+358 50 590 0764
riku.autio@innoflame.fi

Sami Virmanen

Key Account Manager
+358 400 700 191
sami.virmanen@innoflame.fi

Erkki Kyrölä

Key Account Manager
+358 400 472 209
erkki.kyrola@innoflame.fi

Mona Hietanen

Key Account Manager
+358 400 744 728
mona.hietanen@innoflame.fi

Jesse Ovaska

Key Account Manager
+358 40 568 9160
jesse.ovaska@innoflame.fi

Maija Mikkola

Key Account Manager
+358 50 378 8383
maija.mikkola@innoflame.fi

Sales Turku

Vesa Pihlaja

Key Account Manager
+358 40 531 3107
vesa.pihlaja@innoflame.fi

Piritta Metsälä

Key Account Manager
+358 44 757 0631
piritta.metsala@innoflame.fi

Sales Pori

Riku Hekkala

Key Account Manager
+358 44 972 5792
riku.hekkala@innoflame.fi

Emilia Raitanen

Key Account Manager
+358 44 752 5839
emilia.raitanen@innoflame.fi

Markku Tähtinen

Key Account Manager
+358 40 576 0717
markku.tahtinen@innoflame.fi

Satu Kojola

Key Account Manager
+358 40 098 1860
satu.kojola@innoflame.fi

Sales Tampere

Marko Helevirta

Key Account Manager
+358 50 912 5300
marko.helevirta@innoflame.fi

Tarja Ryttyläinen

Key Account Manager
+358 44 757 0630
tarja.ryttylainen@innoflame.fi

Antti Koivula

Key Account Manager
+358 50 309 1324
antti.koivula@innoflame.fi

Minna Riskilä

Key Account Manager
+358 50 359 9198
minna.riskila@innoflame.fi

Sami Saarikoski

Key Account Manager
+358 40 843 7226
sami.saarikoski@innoflame.fi

Joni Arponen

Key Account Manager
+358 44 236 2308
joni.arponen@innoflame.fi

Nico Nieminen

Key Account Manager, partner
+358 50 567 6654
nico.nieminen@innoflame.fi

Tiina Niemi

Key Account Manager, Inttikauppa.fi
+358 44 4915 337
tiina.niemi@innoflame.fi

Salla Ristimäki

Key Account Manager
+358 44 757 0066
salla.ristimaki@innoflame.fi

Antti Pasanen

Key Account Manager
+358 45 266 2276
antti.pasanen@innoflame.fi

Sami Nieminen

Key Account Manager, partner
+358 400 732 331
sami.nieminen@innoflame.fi

Sales Oulu

Esko Ruuskanen

Key Account Manager
+358 40 592 8483
esko.ruuskanen@innoflame.fi

Jonas Laakkonen

Key Account Manager
+358 40 593 7904
jonas.laakkonen@innoflame.fi

CONTACT US OR PROVIDE FEEDBACK

Contact us

Fill out the form and we will get back to you as soon as possible.
Please note the required fields marked with an asterisk. (*)