• Ajankohtaista
  • Etusivu / Ota yhteyttä

    Asiakaspalvelu

    Meillä on liki 30 vuoden kokemus brändituotteiden suunnittelusta, tuotannosta, merkkauksesta ja logistiikasta. Asiakkaalle räätälöidyt verkkokauppaohjelmistomme helpottavat tilausten tekemistä ja hallinnointia.

    +358 207 433 600
    asiakaspalvelu@innoflame.fi
    Avoinna arkipäivisin 9-15

    Yritysmyynti Jätä viesti lomakkeella

    Lotta Salmi

    asiakaspalvelu, Porin varasto
    +358503041793
    lotta.salmi@innoflame.fi

    Johanna Salminen

    asiakaspalveluvastaava, Porin varasto
    +358 400 536 802
    johanna.salminen@innoflame.fi

    TERVETULOA INNOFLAMELLE

    Toimipisteet

    Koe tuotteidemme laatu paikan päällä ja tule käymään showroomissamme Helsingissä, Tampereella, Turussa, Porissa tai Oulussa. Ota yhteyttä ja varaa aika niin osaamme valmistautua käyntiisi ja palvella sinua mahdollisimman hyvin.

    +358 207 433 600
    asiakaspalvelu@innoflame.fi
    Avoinna arkipäivisin 9-15


    INNOFLAME HELSINKI
    Kornetintie 3,
    00380 Helsinki

    INNOFLAME TAMPERE
    Juhansuonkatu 6,
    37150 Nokia

    INNOFLAME TURKU
    Lemminkäisenkatu 46
    20520 Turku

    INNOFLAME PORI
    Itäpuisto 7 A, 5.krs
    28100 Pori

    INNOFLAME OULU
    Moreenitie 15 L 1
    90630 Oulu

    INNOFLAME SEINÄJOKI
    +358 50 359 9198
    myynti@innoflame.fi

    Palvelemme myös seuraavilla paikkakunnilla sisaryrityksemme Loihen kautta:
    Lahti, Jyväskylä, Kokkola

    Johto & hallinto

    Sami Savela

    toimitusjohtaja, KTM, yrityksen perustaja
    +358 50 514 3961
    sami.savela@innoflame.fi

    Ronny Rubin

    myyntijohtaja, KTM, yrityksen perustaja
    +358 50 563 5403
    ronny.rubin@innoflame.fi

    Joona Heikkilä

    talousjohtaja
    +358 50 362 9151
    joona.heikkila@innoflame.fi

    Jarmo Iisakka

    kategoriajohtaja
    +358 40 706 7908
    jarmo.iisakka@innoflame.fi

    Satu Savela

    markkinointi- ja viestintäpäällikkö
    + 358 40 834 4373
    satu.savela@innoflame.fi

    Mika Henttonen

    vastuullisuuspäällikkö
    +358 50 4626 788
    mika.henttonen@innoflame.fi

    Anu Hietala

    kehityspäällikkö
    +358 44 757 0067
    anu.hietala@innoflame.fi

    Sari Laakkonen

    laskutus
    + 358 40 861 5328
    sari.laakkonen@innoflame.fi

    OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TAI ANNA PALAUTETTA

    Ota yhteyttä

    Täytä lomake ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.
    Huomioithan tähdellä merkityt pakolliset kentät. (*)