• Ajankohtaista
  • Ota yhteyttä

    Yritysmyynti

    +358 207 433 601
    myynti@innoflame.fi

    Meillä on liki 30 vuoden kokemus brändituotteiden suunnittelusta, tuotannosta, merkkauksesta ja logistiikasta. Alueelliset avainasiakaspäällikkömme auttavat yritysasiakkaitamme asiantuntemuksella. Ota yhteyttä oman alueesi myyntipäällikköön, niin mietitään yhdessä parhaat ratkaisut yrityksellenne.

    Etusivu / Ota yhteyttä / Yritysmyynti

    Myynti Helsinki

    Ronny Rubin

    myyntijohtaja, KTM, perustaja
    +358 50 563 5403
    ronny.rubin@innoflame.fi

    Jani Karell

    myyntipäällikkö, myyntiryhmän vetäjä
    +358 40 560 8825
    jani.karell@innoflame.fi

    Christian Wilander

    avainasiakaspäällikkö, osakas
    +358 50 3309742
    christian.wilander@innoflame.fi

    Jan Nyberg

    avainasiakaspäällikkö, osakas
    +358 50 3309741
    jan.nyberg@innoflame.fi

    Samu Seppelin

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 4062061
    samu.seppelin@innoflame.fi

    Juuso Vartiainen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 7186671
    juuso.vartiainen@innoflame.fi

    Micaela Avellán

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 5717180
    micaela.avellan@innoflame.fi

    Mikko Kortemaa

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 550 0788
    mikko.kortemaa@innoflame.fi

    Karri Kortemaa

    avainasiakaspäälikkö
    +358 50 467 8714
    karri.kortemaa@innoflame.fi

    Maarit Merinen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 5566 474
    maarit.merinen@innoflame.fi

    Henna Modig

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 581 8570
    henna.modig@innoflame.fi

    Heidi Rubin

    avainasiakaspäällikkö
    +358 400 333 242
    heidi.rubin@innoflame.fi

    Tuukka Ylönen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 583 5893
    tuukka.ylonen@innoflame.fi

    Kaarle Salonen

    avainasiakaspäällikkö,
    Palkintokauppatiimin vetäjä
    +358 46 812 6226
    kaarle.salonen@innoflame.fi

    Lauri Unelius

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 640 4090
    lauri.unelius@innoflame.fi

    Riku Autio

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 590 0764
    riku.autio@innoflame.fi

    Sami Virmanen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 400 700 191
    sami.virmanen@innoflame.fi

    Erkki Kyrölä

    avainasiakaspäällikkö
    +358 400 472 209
    erkki.kyrola@innoflame.fi

    Mona Hietanen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 400 744 728
    mona.hietanen@innoflame.fi

    Jesse Ovaska

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 568 9160
    jesse.ovaska@innoflame.fi

    Maija Mikkola

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 378 8383
    maija.mikkola@innoflame.fi

    Myynti Turku

    Vesa Pihlaja

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 531 3107
    vesa.pihlaja@innoflame.fi

    Piritta Metsälä

    avainasiakaspäällikkö
    +358 44 757 0631
    piritta.metsala@innoflame.fi

    Myynti Pori

    Riku Hekkala

    avainasiakaspäällikkö
    +358 44 972 5792
    riku.hekkala@innoflame.fi

    Emilia Raitanen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 44 752 5839
    emilia.raitanen@innoflame.fi

    Markku Tähtinen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 576 0717
    markku.tahtinen@innoflame.fi

    Satu Kojola

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 098 1860
    satu.kojola@innoflame.fi

    Myynti Tampere

    Sami Nieminen

    avainasiakaspäällikkö, osakas
    +358 400 732 331
    sami.nieminen@innoflame.fi

    Marko Helevirta

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 912 5300
    marko.helevirta@innoflame.fi

    Tarja Ryttyläinen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 44 757 0630
    tarja.ryttylainen@innoflame.fi

    Antti Koivula

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 309 1324
    antti.koivula@innoflame.fi

    Minna Riskilä

    avainasiakaspäällikkö
    +358 50 359 9198
    minna.riskila@innoflame.fi

    Sami Saarikoski

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 843 7226
    sami.saarikoski@innoflame.fi

    Joni Arponen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 44 236 2308
    joni.arponen@innoflame.fi

    Nico Nieminen

    avainasiakaspäällikkö, osakas
    +358 50 567 6654
    nico.nieminen@innoflame.fi

    Tiina Niemi

    avainasiakaspäällikkö, Inttikauppa.fi
    +358 44 4915 337
    tiina.niemi@innoflame.fi

    Salla Ristimäki

    avainasiakaspäällikkö
    +358 44 757 0066
    salla.ristimaki@innoflame.fi

    Antti Pasanen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 45 266 2276
    antti.pasanen@innoflame.fi

    Myynti Oulu

    Esko Ruuskanen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 592 8483
    esko.ruuskanen@innoflame.fi

    Jonas Laakkonen

    avainasiakaspäällikkö
    +358 40 593 7904
    jonas.laakkonen@innoflame.fi

    OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TAI ANNA PALAUTETTA

    Ota yhteyttä

    Täytä lomake ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.
    Huomioithan tähdellä merkityt pakolliset kentät. (*)